Referencje

Serdecznie polecamy Panią Kasię 🙂 jesteśmy bardzo zadowoleni, poczuliśmy się wysłuchani, zaopiekowani, zrozumieni. Dzieci również przy Pani Kasi czują się dobrze i swobodnie. Polecamy z całego serca! Takich ludzi ze święcą szukać! ❤️
Zadowoleni podopieczni
Z całego serca polecam! Pani Kasia to wspaniały pedagog z powołania. Nie tylko ma dużą wiedzę i doświadczenie, ale również jest niezwykle ciepłą, serdeczną osobą. Widać, że pracuje z zaangażowaniem i skupieniem - nie pogania, nie traci cierpliwości, nie zerka na zegarek (co niestety zdarzało się w innych gabinetach) itp. U Pani Kasi poczułam się naprawdę zaopiekowana!
Anna Drewnicka
Gorąco polecam. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie, a przy tym miła atmosfera. Na pewno wrócę.
Pacjent
Trafiłem do gabinetu p. Kasi po wielu nieudanych próbach znalezienia specjalisty, który nie zbagatelizuje mojego problemu. I to był strzał w 10-tkę! Była pierwszą specjalistką, która podeszła do sprawy całościowo, zrobiła kompleksowy wywiad i trafnie zdiagnozowała problem. Co ważne, czułem się jak podczas zwykłej rozmowy a teraz wiem, że każde pytanie miało swój sens! Polecam z całego serca!
Zadowolony klient
Szczerze polecam Panią Kasię! Bardzo dobry specjalista z olbrzymią wiedzą teoretyczną i praktyczną. Obawialiśmy się, że pierwsza wizyta dla nas, rodziców będzie bardzo stresująca jednak w tym wypadku nie było o tym mowy. Rozmowa była niezwykle przyjacielska, a jednocześnie oparta była na zadawaniu fachowych pytanych dotyczących problemu. Natomiast w dalszym etapie terapii mogę powiedzieć, że od pierwszych chwil Pani Kasia łapie świetny kontakt z dzieckiem. Dodatkowo podczas z pozoru zwykłej rozmowy czy zabawy z dzieckiem widać ogrom wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy na początku drogi do rozwiązania problemu, ale już po kilku wizytach i wdrożonych pomysłach widać postępy. Gabinet bardzo przyjazny rodzicom/opiekunom i dzieciom.
Magdalena Buryan