Skip to content

DORADZTWO ZAWODOWE

Dla kogo?

Spotkania z zakresu doradztwa zawodowego skierowane są do:

  • dorosłych
  • młodzieży
  • kobiet wracających do pracy po przerwie macierzyńskiej
  • osób ze spektrum autyzmu.

Pierwsze dni w pracy

To oferta skierowana przede wszystkim do osób neuroatypowych. Często, bardzo trudno odnaleźć się w nowej sytuacji, wśród nieznanych osób. Pomagamy przetrwać pierwsze dni w zależności od potrzeb, na przykład: codzienne konsultacje po pracy w celu omówienia sytuacji z danego dnia i przygotowania się na wyzwań dnia kolejnego.

Za zgodą pracodawcy możemy towarzyszyć neuroatypowemu pracownikowi w pierwszych dniach, co pozwoli zapoznać się z zasadami panującymi w firmie i poznać najbliższych współpracowników.

Współpraca z pracodawcami

Pracujemy też na zlecenie pracodawców, uczestnicząc w procesie rekrutacyjnym oraz przygotowując komfortowe miejsce pracy dla pracowników atypowych.

Dokumenty aplikacyjne

Dokumenty aplikacyjne są wizytówką kandydata, swoistą przepustką do rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego trudno przecenić ich wartość.

Uczymy w jaki sposób przygotować aplikacje, które pozwolą Ci się wyróżnić, które zwrócą uwagę pracodawcy i sprawią, że zostaniesz zaproszony na spotkanie rekrutacyjne.

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna często napawa strachem kandydatów, jednak jest jedyną możliwością zaprezentowania się przed pracodawcą.

Pomagamy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ją do jak najlepszego zaprezentowania swoich umiejętności oraz doświadczenia.

tel. 604 640 449

gabinet.mojaperspektywa@gmail.com