Skip to content

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Po co TUS?

W dzisiejszym świecie umiejętności społeczne są niezmiernie istotne dla sukcesu osobistego i zawodowego. Dla dzieci i młodzieży, nauka, jak skutecznie komunikować się, budować relacje i rozwiązywać konflikty, jest kluczowym elementem ich rozwoju. W naszym programie treningowym skupiamy się na wsparciu młodych ludzi w rozwijaniu tych istotnych umiejętności w sposób interaktywny i atrakcyjny.

Nasze metody

Nasz program treningowy opiera się na interaktywnych zajęciach, które angażują dzieci i młodzież w praktyczne ćwiczenia i gry. Stawiamy na uczenie poprzez doświadczenie, dając uczestnikom możliwość praktykowania nowych umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy są zaangażowani w rozwój każdego uczestnika.

Korzyści

  • Poprawa komunikacji interpersonalnej
  • Wzrost pewności siebie i samooceny
  • Nauka asertywności i zdolności do wyrażania własnych potrzeb
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów w sposób konstruktywny
  • Budowanie zdrowych relacji z rówieśnikami i dorosłymi

Organizacja

Dzieci pracują w grupach, z podziałem wiekowym:
4-6 latki, 7-9 oraz 10-12 latki

Nasz program dostosowany do potrzeb i możliwości każdego uczestnika. Zapraszamy również dzieci z orzeczeniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, specjalnie dla nich tworzymy grupy dostosowane do ich potrzeb w oparciu o wskazówki z orzeczenia.

Stawiamy na indywidualne podejście i zapewniamy wsparcie na każdym etapie rozwoju umiejętności społecznych. 

tel. 604 640 449

gabinet.mojaperspektywa@gmail.com