Skip to content

Katarzyna Śmierzchała

Psycholog, psychotraumatolog, pedagog, dogoterapeutka, zakochana w życiu i swoim golden retriverze Lando.

Założycielka Moja Perspektywa – Centrum Terapii i Wspierania Rozwoju.

Od blisko 25 lat spełnia się w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi w placówkach oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych, spocjoterapii szkolnictwie wyższym. 

Od ponad 16 lat prowadzi zajęcia kształtujące kompetencje społeczne i psychomotoryczne najmłodszych dzieci, pracując według autorskiego programu Odkryj w dziecku SMYKałkę. 

Organizatorka warsztatów z zakresu szeroko pojętej psychoedukacji dla pracowników, drużyn sportowych, młodzieżowych oraz rodziców.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku

  • pedagogika ogólna – specjalność poradnictwo pedagogiczne

Dbając o nieustanny rozwój ukończyła studia podyplomowe z zakresu:

  • psychologii dzieci i młodzieży
  • pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej
  • psychotraumatologii
  • dogoterapii

W naszym Centrum zajmuje się wsparciem psychologiczno-pedagogicznym, prowadzi zajęcia wspierające rozwój najmłodszych oraz dogoterapię.

Kasia Malinowska

Oligofrenopedagog, arteterapeutka, terapeutka ręki i grafomotoryki, trenerka umiejętności społecznych, dogoterapeutka, doradca zawodowy. Prywatnie mama dwójki nastolatków i psia mama dwóch kudłaczy – w tym Odiego ze zdjęcia 🙂

Od ponad 5 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi rozwijającymi się w spektrum autyzmu. Współpracuje z pracodawcami, w zakresie wsparcia osób neuroatypowych na rynku pracy.

Stworzyła autorski program zajęć Pracownia emocji, w ramach którego dzieci i młodzież uczą się rozpoznawać i radzić sobie z emocjami swoimi oraz innych.

Współpracuje z przedszkolami, żłobkami oraz klubikami malucha w Poznaniu i całej Wielkopolsce.

W naszym Centrum prowadzi zajęcia rozwijające kreatywność, arteterapeutyczne dla dzieci, dorosłych jak i seniorów, treningi umiejętności społecznych oraz przeprowadza diagnozę i terapię ręki.

Joanna ???

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.

default img

tel. 604 640 449, 607 787 546

gabinet.mojaperspektywa@gmail.com